Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Παλιά 25-04-13, 00:03
Το avatar του χρήστη SKOYPIDIA
SKOYPIDIA Ο χρήστης SKOYPIDIA δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Προεπιλογή Ancient pride

Δεν έχει σημασία ποιος/ποια είμαι...
Το account είμαι εταιρικό....πως καταντήσατε ετσι το φλόρουμ ρε?Πως θα μπει κάποιος greaT old one να εκθέσει την αποψη του,για την αρρώστεια μας ρε?
Πλην του **** και του ****,που απαλλοτροιώθηκε ο τελευταίος,όλοι οι άλλοι πλην του ****(μπαν,αχαχαχαχα κλαιω *****) και του εμαεινώνdα(δόξα και τιμή ρε αδερφέ) και κάτι άλλους με εκλάμψεις μισους και παλιμπαιδισμού,όλοι οι άλλοι είστε για τροφή στην μεγάλη μαύρη αίγα(σε παρακαλώ,μην ποστάρεις,ειμαι μεθυσμένος κι γράφω,σκέψου να συνέλθω ξ να σε δω....)
μπαίνουν παιδάκια και γράφουν,*****...
τί να πω και σε ποιον?....
Τα ποστ πια είναι:
''pistevw pws h fatria mou einai souper doinath''
ή
''τοι θα λαιγαται να γράφο κε να αιμφανοίζωντε οιπτάμαινει δράκη''
...........
έλος δλd,είχαμε **** μέχρι που το πού΄λησε...τώρα τι.....
δεν θέλω απάντηση,μην προτρέξετε,απλως...ετυχε να έιμαι εγω...εδω....
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΗΘΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΕΣ.....
OVER and out....

Αφαίρεση Κειμένου-Mxkrtg

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mxkrtg : 25-04-13 στις 00:19
The Following 6 Users Say Thank You to SKOYPIDIA For This Useful Post:
17 Απριλίου (25-04-13), Captain Hawk (25-04-13), chris123 (26-04-13), Panos004 (28-04-13), Petro (25-04-13), vagos1999 (26-04-13)
Παλιά 25-04-13, 00:29
Το avatar του χρήστη SotosXSaade
SotosXSaade Ο χρήστης SotosXSaade δεν είναι συνδεδεμένος
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο SKOYPIDIA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχει σημασία ποιος/ποια είμαι...
Το account είμαι εταιρικό....πως καταντήσατε ετσι το φλόρουμ ρε?Πως θα μπει κάποιος greaT old one να εκθέσει την αποψη του,για την αρρώστεια μας ρε?
Πλην του **** και του ****,που απαλλοτροιώθηκε ο τελευταίος,όλοι οι άλλοι πλην του ****(μπαν,αχαχαχαχα κλαιω *****) και του εμαεινώνdα(δόξα και τιμή ρε αδερφέ) και κάτι άλλους με εκλάμψεις μισους και παλιμπαιδισμού,όλοι οι άλλοι είστε για τροφή στην μεγάλη μαύρη αίγα(σε παρακαλώ,μην ποστάρεις,ειμαι μεθυσμένος κι γράφω,σκέψου να συνέλθω ξ να σε δω....)
μπαίνουν παιδάκια και γράφουν,*****...
τί να πω και σε ποιον?....
Τα ποστ πια είναι:
''pistevw pws h fatria mou einai souper doinath''
ή
''τοι θα λαιγαται να γράφο κε να αιμφανοίζωντε οιπτάμαινει δράκη''
...........
έλος δλd,είχαμε **** μέχρι που το πού΄λησε...τώρα τι.....
δεν θέλω απάντηση,μην προτρέξετε,απλως...ετυχε να έιμαι εγω...εδω....
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΗΘΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΕΣ.....
OVER and out....
Η αλήθεια είναι πως το φόρουμ έχει καταντήσει αηδία με κάποιους σπάμμερ της πλάκας (να μην πω κάτι άλλο) ωστόσο δεν βλέπω ποιο το πρόβλημα να μιλάνε παιδάκια, να μιλάνε αλλοδαποί και να μιλάνε είτε σε αγγλικά, είτε σε ελληνικά, είτε ορθογραφημένα είτε ανορθόγραφα...Θα μιλήσω σαν **** τώρα ( ο ναι ***, μας άφησες στα κρύα του λουτρού
) Έχουμε δημοκρατία, ο καθένας λέει τη γνώμη του, λέει τα παράπονά του, τις ιδέες του και πολλές φορές εκτονώνεται σπαμμάροντας... (όχι βέβαια σπαμ τύπου ****αλλά τι να κάνουμε ) Αν δεν σαρέσει μην μας επισκέπτεσαι... Σκασίλα μας, δεν έχει σημασία ποιος είσαι, σημασία έχει πως κρίνεις όλους εδω πέρα χωρίς καν να έχεις γράψει κάτι, να μιλήσεις με κάποιους μας και έστω να δεις πως το φόρουμ δεν είναι αποκλειστικά και μόνο για το παιχνίδι αλλά και για να βοηθηθούν πολλά άτομα και να μάθουν, να χαλαρώσουν και να διασκεδάσουν...Αν δεν σαρέσει, μην ξαναμπείς, δεν θα σου κάνουμε τη χάρη... Όλα τα μέλη εδώ πέρα έχουν κάτι να προσφέρουν, άλλα πολύ άλλα λίγο, τώρα αν εσύ αυτό δεν το σέβεσαι και δεν το καταλαβαίνεις είναι κάτι διαφορετικό... Αν εσύ είσαι ο Big Guy και θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο από άλλους, μάθε πως δεν είσαι... Και αν πιστεύεις πως είσαι, ξεκίνα να μπαίνεις φόρουμ και να δεις τι ωραία που θα περάσεις... Εδώ έχουμε το χαβαλέ μας, περνάμε καλά, διασκεδάζουμε...Αν μας θεωρήσεις ανούσιους και ότι δεν θα έπρεπε να υπάρχουμε καν σε αυτό το φόρουμ, ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ λοιπόν και μην μας ξανακάνεις την τιμή να ξανασυνδεθείς...

Όσο για τον ****, δεν ξέρω τις αντιπαραθέσεις σας και τα σχετικά, πάντως όσο ήταν στο φόρουμ ήταν ένα πολύ καλό μέλος και δεν σου δίνει κανένας το δικαίωμα να τον κρίνεις πίσω από την πλάτη του, εφόσον δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του...

Αν σου χαλάμε το image και δεν μπορείς να γράψεις εξετείας μας, το κουμπάκι "x" πάνω δεξιά ξέρεις που είναι...

Πάντα φιλικά,
Σωτήρης

Αφαίρεση Κειμένου-Mxkrtg

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mxkrtg : 25-04-13 στις 00:33
The Following 3 Users Say Thank You to SotosXSaade For This Useful Post:
Billinio (10-06-13), brickmaster1 (27-04-13), shubi (27-04-13)
Παλιά 25-04-13, 00:52
Το avatar του χρήστη SKOYPIDIA
SKOYPIDIA Ο χρήστης SKOYPIDIA δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Προεπιλογή ωχ θεε μου

Σωτηρη καλε μου φιλε
ΝΑ σαι καλα
το κουμπακι Χ εγινε ο καλυτερος μου φιλος,,,,
Οποια αμφιβολια και να χα.εξανεμστηκε...
Αντε νανι τωρα....
Παλιά 25-04-13, 01:13
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο SKOYPIDIA Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωτηρη καλε μου φιλε
ΝΑ σαι καλα
το κουμπακι Χ εγινε ο καλυτερος μου φιλος,,,,
Οποια αμφιβολια και να χα.εξανεμστηκε...
Αντε νανι τωρα....
χαχαχαχα, αν θέλω
Παλιά 26-04-13, 20:20
Το avatar του χρήστη Captain Hawk
Captain Hawk Ο χρήστης Captain Hawk δεν είναι συνδεδεμένος
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο SotosXSaade Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα, αν θέλω
''Καθραιφτάκη κε ώποιως τω λαίοι ίνε...''
1:13;Τα ξέρει αυτά η μάνα σου;Άντε πιές το γάλα και νάνι σχόλειο αύριο...
Δόξα και τιμή ρε αδερφέ...
-ένα αιώνιο σκουπιδάκι...
Παλιά 27-04-13, 00:00
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Captain Hawk Εμφάνιση μηνυμάτων
''Καθραιφτάκη κε ώποιως τω λαίοι ίνε...''
1:13;Τα ξέρει αυτά η μάνα σου;Άντε πιές το γάλα και νάνι σχόλειο αύριο...
Δόξα και τιμή ρε αδερφέ...
-ένα αιώνιο σκουπιδάκι...
- ''Καθραιφτάκη κε ώποιως τω λαίοι ίνε...'' -

Άσχετο με το θέμα, και το νόημα της πρότασης και τα ορθογραφικά... Αν με έχεις δει να κάνω τραγικά λάθη σε μηνύματα και σε ποστς μου σε παρακαλώ να μου τα στείλεις...

- 1:13;Τα ξέρει αυτά η μάνα σου;Άντε πιές το γάλα και νάνι σχόλειο αύριο... -

Φίλε, θα σου πρότεινα να πιεις εσύ το γαλατάκι και να πας για νάνι, άλλωστε η ώρα είναι... κοίτα να δεις...20.20 η ώρα, πάνε για νάνι Captain Hawk... Το ότι εσύ μπορεί να είσαι μεγαλύτερος μου, δεν θα πει ότι θα πηγαίνω νωρίς για ύπνο φίλε μου... Η μάνα μου μια χαρά τα ξέρει...

- Δόξα και τιμή ρε αδερφέ... -ένα αιώνιο σκουπιδάκι... -

Κοίτα, τον τυπά δεν τον ξέρω, από την στιγμή που λέει πως το φόρουμ είναι αισχρό με πιτσιρίκια να ποστάρουν και αλλοδαπούς να γράφουν στην γλώσσα τους, δεν μπόρεσα να κρατηθώ... Τώρα αν είναι φίλος σου ή συμπαίκτης σου ή ετεροθαλής αδελφός σου από την Κίνα, καλά κάνεις και τον υποστηρίζεις... όχι όμως σχόλεια τύπου " άντε νάνι τώρα" ή "πο πο, ακόμα να πιεις το γαλατάκι σου"...
shubi (27-04-13), The Balgrog  (12-05-13)
Παλιά 27-04-13, 00:17
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Άσχετο με το θέμα, και το νόημα της πρότασης και τα ορθογραφικά... Αν με έχεις δει να κάνω τραγικά λάθη σε μηνύματα και σε ποστς μου σε παρακαλώ να μου τα στείλεις...
Άλλο εννοούσα,άλλο κατάλαβες...

Παράθεση:
Φίλε, θα σου πρότεινα να πιεις εσύ το γαλατάκι και να πας για νάνι, άλλωστε η ώρα είναι... κοίτα να δεις...20.20 η ώρα, πάνε για νάνι Captain Hawk... Το ότι εσύ μπορεί να είσαι μεγαλύτερος μου, δεν θα πει ότι θα πηγαίνω νωρίς για ύπνο φίλε μου... Η μάνα μου μια χαρά τα ξέρει...
ΧΟΧΟΧΟ...Εδώ πάει το ''καθραιφτακοι'' και με το παραπάνω...Με ''ωποιος τω λαιοι οινε'' δεν πρόκειτε να ασχοληθώ,το μήνυμα το έγραψα για να καταλάβουνε κάποιοι,εσύ πάντως δεν είσαι τελικά μέσα σε αυτούς...Οπότε θα πάνω για νάνι και με το παραπάνω,εγώ πάντως το γαλατάκι μου το ήπια.

Παράθεση:
Κοίτα, τον τυπά δεν τον ξέρω, από την στιγμή που λέει πως το φόρουμ είναι αισχρό με πιτσιρίκια να ποστάρουν και αλλοδαπούς να γράφουν στην γλώσσα τους, δεν μπόρεσα να κρατηθώ... Τώρα αν είναι φίλος σου ή συμπαίκτης σου ή ετεροθαλής αδελφός σου από την Κίνα, καλά κάνεις και τον υποστηρίζεις... όχι όμως σχόλεια τύπου " άντε νάνι τώρα" ή "πο πο, ακόμα να πιεις το γαλατάκι σου"...
ΜΑ...ΜΑ...τα ποστ σου πραγματικά είναι γελοία,αν σου αρέσει η σημερινή κατάντια του φλώρουμ και σε αντιπροσωπεύει το τι συμβένει εδώ μέσα ή 12χρονο είσαι (που είσαι) ή κάποιος που νομίζει πως είναι σημαντικός ανοίγοντας αυτό το έκτρωμα που λέγεται forum του 2013,στο Ελληνικό SF και δεν θέλει να του χαλάσουνε την ''κοινότητά'' του...

Το τι σχέση έχω εγώ με οποιονδήποτε δε νομίζω σε αφορά ούτε το τι λέω σε αυτόν...Οπότε ανύπαρκτε μην ανακατεύεσαι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Captain Hawk : 27-04-13 στις 00:20
The Following User Says Thank You to Captain Hawk For This Useful Post:
MadnessReigns (27-04-13)
Παλιά 27-04-13, 11:29
SLEEPY2 Ο χρήστης SLEEPY2 δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Προεπιλογή

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΛΑΘΗ, ΨΑΞΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΕ ΛΕΞΙΚΑ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΚΟΡΙΑ .ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΗΛΙΚΟΙ Η ΕΡΙΣΤΙΚΟΙ..ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ
The Following 3 Users Say Thank You to SLEEPY2 For This Useful Post:
Petro (27-04-13), SotosXSaade (27-04-13), voskos10 (27-04-13)
Παλιά 27-04-13, 15:35
ΤΟ μέλος

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο SLEEPY2 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΛΑΘΗ, ΨΑΞΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΕ ΛΕΞΙΚΑ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΚΟΡΙΑ .ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΗΛΙΚΟΙ Η ΕΡΙΣΤΙΚΟΙ..ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ..ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ
Αν αναφέρεσαι σε εμένα το ανορθόγραφο κείμενο δεν το έβαλα για να σατυρίσω τον sotos αλλά τέλος πάντων...Είδαμε και εσύ ΠΟΣΟ βοήθησες το παιχνίδι αν θες τίποτα άλλο για αυτό το θέμα ΠΜ,μην το παίζεις ''καλός'' μέσα στο φλόρουμ για να αποκτήσουν και διαστρεβλωμένη άποψη τα 10χρονα...
Παλιά 27-04-13, 23:29
Το avatar του χρήστη mxkrtg
mxkrtg Ο χρήστης mxkrtg δεν είναι συνδεδεμένος
Θρύλος του Forum

Gilde: "έχεις φτάσει τόσο κοντά. Αλήθεια, ξέρεις ποιος είναι ο αγαπημένος ήρωας των Shakes And Fidget; Αν ναι, πήγαινε στο πρώτο θέμα που έφτιαξε ο Άργος"
Προεπιλογή

Το θέμα κλειδώνει γιατι κατέληξε σε σπαμάρισμα.
The Following 2 Users Say Thank You to mxkrtg For This Useful Post:
nikiforos14 (02-05-13), The Balgrog  (27-04-13)
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές