Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Επιστροφή   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Παιχνίδι&Υποστήριξη > Ιδέες

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 26-09-16, 16:11
Το avatar του χρήστη Bruenor Battlehammer
Bruenor Battlehammer Ο χρήστης Bruenor Battlehammer δεν είναι συνδεδεμένος
Κολλητός του Shakes και του Fidget

Προεπιλογή Αξιοποίηση του άνευ λόγου παραγκωνισμένου, αλλά και ενεργού εξοπλισμού

Ποτέ δεν κατάλαβα για ποιο λόγο σε αρκετά, αξιοπρεπώς σχεδιασμένα, κομμάτια εξοπλισμού, περιορίζεται η εμφάνισή τους στα πρώτα εκατό επίπεδα (περίπου).
Θα μπορούσε η εταιρία να αλλάξει ρυθμίσεις (πράγμα που γίνεται εύκολα και γρήγορα) με αποτέλεσμα να υπάρχει πολύ μεγαλύτερη ποικιλία στα κομμάτια εξοπλισμού που εμφανίζονται στο παιχνίδι.
Για παράδειγμα θα μπορούσαν να συμπεριληφθούν ανά κλάση και κατηγορία:

Α.Πολεμιστής (Warrior)
i. Όπλα, από το "fine flail" και μετά.
ii. Ασπίδες, από τη "warrior's shield" και μετά.
iii. Πανοπλίες, από το "Pretentious Set" και μετά.

Β.Τοξότης (Ranger)
i. Όπλα από το "hunter's bow" και μετά.
ii. Πανοπλίες, από το "Outdoor Set" και μετά.

Γ.Μάγος (Mage)
i. Όπλα: "root of all evil", "water staff" & "fire staff"
ii. Αμφιέσεις, από το "Journeyman's Set" και μετά.

Είναι δυνατόν σε "high fantasy" παιχνίδι να είναι παραγκωνισμένη η εμφάνιση μάγου με το κλασικό πλατύγυρο μυτερό καπέλο;;;

Επίσης από τη στιγμή που η εταιρία "δανείστηκε" την ιδέα των αντικειμένων με θήκες (sockets) για πετράδια, από τη γνωστή και επιτυχημένη τριλογία των platform-RPG's που εκτυλίσσονται σε γη, κόλαση και παράδεισο (φαντάζομαι όλοι καταλαβαίνουμε σε ποιο αναφέρομαι), για ποιο λόγο δεν την εφαρμόζει και στο 100%. Δηλαδή να υπάρχουν αντικείμενα με δύο ή και τρεις θέσεις για πετράδια, με αποτέλεσμα να μπορούμε να φτάσουμε ένα κοινό αντικείμενο σε επίπεδο επικού, και ένα επικό σε επίπεδο τεχνουργήματος (artifact δια τους βαρβάρους )

Φυσικά με κάποιους περιορισμούς ώστε να μη χαλάσει η ισορροπία του παιχνιδιού (πχ μόνο διαφορετικού χρώματος πετράδια και όχι μαύρα, ανά αντικείμενο) και με τον ανάλογο βαθμό σπανιότητας στην εμφάνισή τους.

Και κάτι ακόμα...
Για ποιο λόγο ο εξοπλισμός μιας κλάσης να δίνει μπόνους στα βασικά χαρακτηριστικά μιας άλλης;;;
Ποιος θα επέλεγε ένα τέτοιο αντικείμενο και γιατί;;;
Δε θα ήταν προτιμότερο ο εξοπλισμός που απευθύνεται σε μια κλάση να ενισχύει μόνο τα βασικά της χαρακτηριστικά (πλην των επικών που δίνουν σε όλα);;;

Υ.Γ. Φαίνεται πως είχα ένα προβληματάκι με τις εικόνες, αλλά με λίγη κακή θέληση νομίζω πως το διόρθωσα. Κύριε διαχειριστά ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση πως οι εικόνες μου "δε βλέπονται"!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bruenor Battlehammer : 27-09-16 στις 01:50
Απάντηση με παράθεση
The Following 5 Users Say Thank You to Bruenor Battlehammer For This Useful Post:
anastasis2012 (27-09-16), magosmpalas (26-09-16), Shyria (28-11-16), themegacyber69 (26-10-16), Άργος (27-09-16)
Παλιά 26-09-16, 16:34
Το avatar του χρήστη Άργος
Άργος Ο χρήστης Άργος δεν είναι συνδεδεμένος
Community Manager

Προεπιλογή

Δυστυχώς οι εικόνες δεν είναι εμφανείς, νομίζω κάπου μπερδεύτηκες με τα links.

Στο δια ταύτα τώρα: Έστω και χωρίς τις εικόνες, κατάλαβα πως ζητάτε επιπλέον γραφικά για τα αντικείμενα, και όχι μόνο για τα επικά, τα οποία θα εμφανιζονται από κάποιο επίπεδο και μετά. Θα συνεχίσουν να είναι απλά αντικείμενα, απλώς θα έχουμε και διαφορές στην εμφάνιση, τουτέστιν

ένα τσεκούρι με δύναμη +500 θα έχει και οπτική διαφορά σε σχέση με το ίδιο τσεκούρι που δίνει δύναμη +200. Κατάλαβα σωστά;

Γενικά περισσότερες εικόνες είχαμε ζητήσει παλιότερα, και συνεχίζουμε να ζητάμε.

Για τις περισσότερες υποδοχές για πετράδια, χμμ, έχω κάποιες αμφιβολίες όσον αφορά την δυνατότητα που θα έχουν όλοι οι χρήστες στην εύρεση των επιθυμητών πετραδιών. Πχ, προσωπικά μου είναι αρκετά δύσκολο να βρω τα πετράδια που επιθυμώ, με αποτέλεσμα να γεμίζουν οι θέσεις με προσωρινές λύσεις (τσεκούρι με πετράδι ευφυίας)....
Ας δούμε πρώτα την ανταπόκριση της κοινότητας.

Τέλος για τα αντικείμενα +σε όλα είχα γίνει και παλιότερα διάλογος, αλλά η αλήθεια είναι ότι τα δευτερεύοντα στατιστικά παίζουν και αυτά κάποιο ρόλο στο παιχνίδι-μειώνοντας την ζημιά που δεχόμαστε από την αντίστοιχη κλάση. Επομένως, όπως και στην πρώτη συζήτηση που είχε γίνει, δεν νομίζω να δούμε κάποια αλλαγή πάνω στο θέμα αυτό.

ΥΓ: Με τον τίτλο πάντως, τρόμαξα. Περίμενα να δω κάποια ιδέα σχετική με την χρήση αντικειμένων που δεν θέλουμε να πουλήσουμε αλλά ούτε και να φορέσουμε..Χμμ, αν και έχουν προταθεί και τέτοιες ιδέες, δεν θα έλεγα όχι σε νέες
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-09-16, 16:50
Το avatar του χρήστη magosmpalas
magosmpalas Ο χρήστης magosmpalas δεν είναι συνδεδεμένος

Gilde: Προσπαθώ να νουθετήσω την κοινότητα, για να μην κάνουν αυτά που έκανα εγώ στα νιάτα μου!
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Bruenor Battlehammer Εμφάνιση μηνυμάτων

Και κάτι ακόμα...
Για ποιο λόγο ο εξοπλισμός μιας κλάσης να δίνει μπόνους στα βασικά χαρακτηριστικά μιας άλλης;;;
Ποιος θα επέλεγε ένα τέτοιο αντικείμενο και γιατί;;;
Δε θα ήταν προτιμότερο ο εξοπλισμός που απευθύνεται σε μια κλάση να ενισχύει μόνο τα βασικά της χαρακτηριστικά;;;
Θα ηταν υπερβολικα ευκολο να βρεις αντικειμενα (επισης ειναι χρησιμο για την τουαλετα να παρεις στην αρχη αντικειμενα για τους βοηθους)
Επιπλεον, ξερω 1-2 παικτες (κατω του επιπεδου 80 παντα) που καποιες φορες για μπουντρουμι αλλης κλασης βαζουνε και πανοπλια με τα στοιχεια του αντιπαλου...
Ειναι στην κριση του καθενος...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη magosmpalas : 26-09-16 στις 16:53
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-09-16, 16:54

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Άργος Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχώς οι εικόνες δεν είναι εμφανείς, νομίζω κάπου μπερδεύτηκες με τα links.
Περίεργο, εμένα μου τις ανοίγει και είναι και πεντακάθαρες...Δεν ξέρω τι συμβαίνει και δε σου ανοίγουν.

Παράθεση:
Στο δια ταύτα τώρα: Έστω και χωρίς τις εικόνες, κατάλαβα πως ζητάτε επιπλέον γραφικά για τα αντικείμενα, και όχι μόνο για τα επικά, τα οποία θα εμφανιζονται από κάποιο επίπεδο και μετά. Θα συνεχίσουν να είναι απλά αντικείμενα, απλώς θα έχουμε και διαφορές στην εμφάνιση, τουτέστιν

ένα τσεκούρι με δύναμη +500 θα έχει και οπτική διαφορά σε σχέση με το ίδιο τσεκούρι που δίνει δύναμη +200. Κατάλαβα σωστά;
Όχι δεν εννοούσα αυτό.
Αυτό που είπα είναι πως θα μπορούσαν να επιστρατευτούν παροπλισμένα κομμάτια εξοπλισμού που για κάποιο λόγο ενώ υπάρχουν και είναι και καλοσχεδιασμένα, εμφανίζονται μόνο στα πρώτα επίπεδα των χαρακτήρων και καταλήγουμε να παίζουμε από ένα επίπεδο και μετά με τρία όπλα και δυο πανοπλίες ανά κλάση.

Παράθεση:
Για τις περισσότερες υποδοχές για πετράδια, χμμ, έχω κάποιες αμφιβολίες όσον αφορά την δυνατότητα που θα έχουν όλοι οι χρήστες στην εύρεση των επιθυμητών πετραδιών. Πχ, προσωπικά μου είναι αρκετά δύσκολο να βρω τα πετράδια που επιθυμώ, με αποτέλεσμα να γεμίζουν οι θέσεις με προσωρινές λύσεις (τσεκούρι με πετράδι ευφυίας)....
Ας δούμε πρώτα την ανταπόκριση της κοινότητας.

Τέλος για τα αντικείμενα +σε όλα είχα γίνει και παλιότερα διάλογος, αλλά η αλήθεια είναι ότι τα δευτερεύοντα στατιστικά παίζουν και αυτά κάποιο ρόλο στο παιχνίδι-μειώνοντας την ζημιά που δεχόμαστε από την αντίστοιχη κλάση. Επομένως, όπως και στην πρώτη συζήτηση που είχε γίνει, δεν νομίζω να δούμε κάποια αλλαγή πάνω στο θέμα αυτό.
Ας μας δοθεί η δυνατότητα και από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του κάθε ενός από εμάς το πόσο θα ψάξει, και στη θεά τύχη το τι θα βρει

Παράθεση:
ΥΓ: Με τον τίτλο πάντως, τρόμαξα. Περίμενα να δω κάποια ιδέα σχετική με την χρήση αντικειμένων που δεν θέλουμε να πουλήσουμε αλλά ούτε και να φορέσουμε..Χμμ, αν και έχουν προταθεί και τέτοιες ιδέες, δεν θα έλεγα όχι σε νέες
Θα μπορούσαν αν υπάρχουν σάκοι για τον εξοπλισμό και σεντούκια για φίλτρα ή πετράδια που να πιάνουν μια θέση στο inventory αλλά "ανοίγοντάς" τα να έχουν πχ 6 θέσεις το κάθε ένα. Πώς γινόταν στα παλιά RPG που οι θέσεις στο inventory ήταν περιορισμένες, κάπως έτσι.
Επίσης μια ιδέα θα ήταν, τώρα που έχουμε και το σιδηρουργείο στο φρούριο, να μπορούσες να "λιώσεις" κομμάτια εξοπλισμού ίδιου τύπου, επιλέγοντας να βάλεις πρώτο αυτό που θα ήθελες να πάρεις ενισχυμένο μετά τη διαδικασία, και κάθε επιπλέον αντικείμενο που θα πετούσες στο καμίνι να σου έδινε επιπλέον μπόνους στα χαρακτηριστικά του αρχικού. Και όσο μεγαλύτερου επιπέδου το σιδηρουργείο, τόσο μεγαλύτερα και τα μπόνους. Επίσης θα μπορούσες να έχεις τη δυνατότητα κατά το λιώσιμο να ρίξεις και πετράδια (μέχρι τρία) με αποτέλεσμα για κάθε πετράδι που θα έριχνες, το τελικό αντικείμενο να είχε και μια υποδοχή (παραπάνω) για πετράδι (με μέγιστο αριθμό τις τρεις).

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο magosmpalas Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ηταν υπερβολικα ευκολο να βρεις αντικειμενα (επισης ειναι χρησιμο για την τουαλετα να παρεις στην αρχη αντικειμενα για τους βοηθους)
Επιπλεον, ξερω 1-2 παικτες (κατω του επιπεδου 80 παντα) που καποιες φορες για μπουντρουμι αλλης κλασης βαζουνε και πανοπλια με τα στοιχεια του αντιπαλου...
Ειναι στην κριση του καθενος...
Εύκολο δε θα ήταν γιατί το ότι θα σου έδινε αντικείμενα με μπόνους στα βασικά σου χαρακτηριστικά, δε σημαίνει πως αυτά τα μπόνους θα ήταν ντε και καλά υψηλότερα από αυτά που θα σου έδινε ο ήδη υπάρχων εξοπλισμός σου!
Όσον αφορά στην τουαλέτα, θα ήταν πιο εύκολο να βρεις αντικείμενα που να ταιριάζουν στους βοηθούς σου, γιατί η τουαλέτα (συνήθως) αλλάζει τα χαρακτηριστικά του αντικειμένου. Πχ τώρα έχεις ένα όπλο για πολεμιστή που δίνει μπόνους στην επιδεξιότητα. Άχρηστο για τον πολεμιστή (κατ'εμέ).Το πετάς στην τουαλέτα και σου δίνει όπλο για τοξότη με μπόνους στη δύναμη...Επίσης άχρηστο... Ενώ αν είχες ένα όπλο πολεμιστή που να δίνει μπόνους στη δύναμη είχες πιθανότητες να πάρεις ένα όπλο ανιχνευτή που να δίνει μπόνους στην επιδεξιότητα!
Τώρα να βάλεις σε μπουντρούμι εξοπλισμό που να σου κόβει από τα βασικά σου χαρακτηριστικά και να σου δίνει στα δευτερεύοντα, τι να πω...δεν το έχω κάνει ποτέ και μου φαίνεται παράδοξο!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bruenor Battlehammer : 27-09-16 στις 02:41
Απάντηση με παράθεση
The Following User Says Thank You to Bruenor Battlehammer For This Useful Post:
Άργος (27-09-16)
Παλιά 29-09-16, 22:20
Το avatar του χρήστη Daywalker
Daywalker Ο χρήστης Daywalker δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Smile

Η ιδέα είναι πολύ καλή και απολύτως λογική. Βάζοντας και πάλι παλιότερο εξοπλισμό, γλιτώνεις τη μονοτονία του να έχεις συνέχεια ίδια αντικείμενα. Με τα artifact τα απλά αντικείμενα θα είναι εξίσου σημαντικά με τα επικά και το παιχνίδι μπορεί να γίνει και πάλι αρκετά ενδιαφέρον. Μπορείς να αναλύσεις λίγο την ιδέα με το λιώσιμο του εξοπλισμού;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Daywalker : 29-09-16 στις 22:35
Απάντηση με παράθεση
The Following User Says Thank You to Daywalker For This Useful Post:
themegacyber69 (30-09-16)
Παλιά 30-09-16, 00:25

Exclamation

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Daywalker Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορείς να αναλύσεις λίγο την ιδέα με το λιώσιμο του εξοπλισμού;
Πόσες φορές έχουμε πετύχει ένα αντικείμενο που θα μας έκανε αν είχε κάτι παραπάνω; Ας πούμε λίγο περισσότερη θωράκιση, μια θέση για πετράδι, λίγο μεγαλύτερα μπόνους στα στατιστικά, καλύτερη ζημιά κλπ κλπ. Με αποτέλεσμα να τα κρατάμε στο inventory μήπως και αλλάξουμε κάτι στον υπόλοιπο εξοπλισμό και μας βολέψει τελικά (μέχρι που συνήθως τα βαριόμαστε και τα πετάμε, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία Š)
Ε λοιπόν αυτή η ιδέα θα αξιοποιήσει και αυτά τα αντικείμενα, αλλά και αυτά που χρησιμοποιούμε ήδη ή θα βρούμε στο μέλλον, από τη μία, και από την άλλη θα δώσει νόημα σε ένα ακόμα κτήριο του φρουρίου που δε διαφορετική περίπτωση θα έμενε αδρανές μετά την πλήρη αναβάθμισή του.
Στο σιδηρουργείο λοιπόν θα μπορεί κάποιος να επιλέξει ένα αντικείμενο "€œπρος ενίσχυση"€. Επίσης θα επιλέγει και κάποια άλλα αντικείμενα του ίδιου τύπου με το αρχικά επιλεγμένο (πχ όπλα) που θα είναι τα αντικείμενα "προς καταστροφή" (μέχρι τρία).
Το αντικείμενο προς ενίσχυση θα τοποθετείται σε μια ειδική θέση (πρώτο) και δίπλα τα προς καταστροφή. Επίσης θα υπάρχουν και τρεις ακόμα θέσεις για πετράδια τα οποία θα προσθέτουν στο τελικό αντικείμενο μία παραπάνω υποδοχή για πετράδι.
Αφού θα επιλέξουμε, και θα τοποθετήσουμε τα αντικείμενα στις θέσεις τους (προσεκτικά γιατί αν κάνουμε λάθος το αντικείμενο προς ενίσχυση, το αποτέλεσμα δε θα είναι καθόλου ευχάριστο ) θα υπάρχει ένα κουμπί που θα ολοκληρώνει τη διαδικασία και θα μας δίνει το τελικό αντικείμενο, το οποίο θα έχει πάρει μέχρι τρεις αναβαθμίσεις (μια από κάθε προς καταστροφή αντικείμενο) και μέχρι τρεις θέσεις για πετράδι (μία παραπάνω για κάθε πετράδι που διαθέσαμε). Το πόσο αναβαθμισμένο θα βγει το τελικό αντικείμενο θα εξαρτάται από τη μία από την ποιότητα των προς καταστροφή αντικειμένων και από την άλλη από το επίπεδο του σιδηρουργείου.
Προφανώς θα υπάρχει και ένα ανάλογο κόστος για αυτή τη διαδικασία, πέραν αυτού των αντικειμένων και των πετραδιών που θα μεταφράζεται σε χρυσά νομίσματα, πρώτες ύλες και (ελπίζω όχι, τουλάχιστον όχι πολλά γιατί θα είναι ακόμα μια απογοητευτική προσθήκη που θα ωφελήσει μόνο τους μανιταράδες και την εταιρία κατ’επέκταση) μανιτάρια. Το κόστος αυτό θα μεγαλώνει ανάλογα με το πλήθος των αντικειμένων που θα προστείθενται στη διαδικασία "δυσκολεύοντας" τη ζωή του σιδηρουργού από τη μία, αλλά και δίνοντάς μας ένα πολύ ισχυρότερο αντικείμενο ως αποτέλεσμα από την άλλη.
Προσθέτοντας αντικείμενα το κόστος θα αλλάζει αυτόματα επιτρέποντάς μας να βλέπουμε κατά πόσο μπορούμε να ανταποκριθούμε σε αυτό και στη θέση του τελικού αντικειμένου θα μπορούσαν να αναγράφονται τα στατιστικά του τελικού αντικειμένου ώστε να βλέπουμε αν η επιλογή μας είναι συμφέρουσα ή θα χρειαστεί να επιλέξουμε διαφορετικό συνδυασμό αντικειμένων.
Και φυσικά να καλύψω και το θέμα του χώρου, το που θα μπει δηλαδή, θα είναι κάτι ανάλογο με την "αγορά" που έχω αναφέρει σε προηγούμενο θέμα. Ένα κουμπάκι δηλαδή που θα σε μεταφέρει στον εσωτερικό χώρο του σιδηρουργείου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bruenor Battlehammer : 30-09-16 στις 18:12
Απάντηση με παράθεση
The Following 3 Users Say Thank You to Bruenor Battlehammer For This Useful Post:
magosmpalas (30-09-16), mojo jojo (01-10-16), Άργος (01-10-16)
Παλιά 01-10-16, 17:56
Το avatar του χρήστη magosmpalas
magosmpalas Ο χρήστης magosmpalas δεν είναι συνδεδεμένος

Gilde: Προσπαθώ να νουθετήσω την κοινότητα, για να μην κάνουν αυτά που έκανα εγώ στα νιάτα μου!
Προεπιλογή

Η πιο καλα δεδομενη ιδεα αυτη του σιδηρουργειου μετα απο αυτη με το δεντρο του eldest
Ευγέ!
Παλιά 01-10-16, 22:24

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο magosmpalas Εμφάνιση μηνυμάτων
που βρηκες τις εικονες;
Οι εικόνες είναι αποτέλεσμα μιας μίξης έτοιμων εικόνων, επεξεργασμένων screenshots και γραφικών από το μηδέν.
Είπα, αφού έχω τη δυνατότητα, να παρουσιάσω μια ιδέα πλήρη από όλες τις απόψεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bruenor Battlehammer : 01-10-16 στις 23:48
Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to Bruenor Battlehammer For This Useful Post:
magosmpalas (02-10-16), Άργος (01-10-16)
Παλιά 05-10-16, 12:01
Το avatar του χρήστη Daywalker
Daywalker Ο χρήστης Daywalker δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Προεπιλογή

Νομίζω ότι με τη συγκεκριμένη ιδέα πηγαίνεις το παιχνίδι ένα επίπεδο πάνω αλλά και γενικά με όλο το σκεπτικό σου από την αρχή. Πιστεύω ότι θα βοηθήσει πολύ στο να αποκτήσει το παιχνίδι και πάλι ενδιαφέρον.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-16, 22:47
Το avatar του χρήστη mxkrtg
mxkrtg Ο χρήστης mxkrtg δεν είναι συνδεδεμένος
Θρύλος του Forum

Gilde: "έχεις φτάσει τόσο κοντά. Αλήθεια, ξέρεις ποιος είναι ο αγαπημένος ήρωας των Shakes And Fidget; Αν ναι, πήγαινε στο πρώτο θέμα που έφτιαξε ο Άργος"
Προεπιλογή

Αν και γουστάρω τρελά αυτή την ιδέα... (όπως και παλιότερες με το ίδιο σκεπτικό) Βλέπω ένα αρνητικό..από πλευρά της εταιρείας.

Εξηγούμαι:

Πλέον, αντικείμενα χωρίς εσοχή για λίθο είναι στην ουσία άχρηστα.. Ένα άτομo (Κάτοικος γερμανίας φυσικά γιατί στα εδώ κοντά δύσκολο να το δούμε) που σπαμμάρει μανιτάρια στα μαγαζιά (πχ σε events) δεν πρόκειται να σταματήσει έχοντας βρει ένα τρομερό επικό, χωρίς όμως υποδοχή. Απλά θα συνεχίσει να σπαμάρει. Και αν έχω καταλάβει την Πλάγια σωστά, δεν νομίζω να πει ναι σε μια ιδέα που θα σταματησει αυτό το σπαμάρισμα.

Όμως, πολύ απλά μπορούμε να εφαρμόσουμε την ιδέα στα απλά αντικείμενα, ώστε να τα κάνουμε λίγο πιο ελκυστικά, σε σχέση πάντα με τα επικά. πχ ένα απλό αντικείμενο, χωρίς εσοχή με + στο βασικό στατιστικό, κάλλιστα μπορεί να κοντράρει ένα επικό, εάν το πάμε στον σιδερά και του προσθέσουμε 2 υποδοχούλες....
Απάντηση με παράθεση
The Following 3 Users Say Thank You to mxkrtg For This Useful Post:
magosmpalas (15-10-16), themegacyber69 (08-10-16), Wine Drinker (08-10-16)
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές