Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 19-05-18, 15:45
Το avatar του χρήστη The Balgrog
The Balgrog Ο χρήστης The Balgrog δεν είναι συνδεδεμένος
Warden

Gilde: Γράφω ότι Νομίζω!
Post Το forum σε νέες περιπέτειες

Τα χρονικά του Balgy, Σειρά 2η, Vol. 1

Παράθεση:
- Τί εννοείς τα χαρτιά μου έχουν λήξει;; Είμαι ο Warden σου και θα με αφήσεις να περάσω!

- Σας παρακαλώ κύριε μου, έχουμε και δουλειές, όχου με τον κάθε τρελό...
Ξάφνου, μέσα σε όλη αυτήν την ταραχή, τρεις βετεράνοι πολεμιστές πλησιάζουν την πύλη...

Οι φρουροί αναγνωρίζουν σε αυτούς, τους μεγάλους πολεμηστές NSG6 και Bruenor Battlehammer καθώς και τον μέγα παλαίμαχο ήρωα των παλαιών πολέμων, mojo jojo. Οι πολεμηστές εγγυώνται για τον Balgy και ο Balgy καταφέρνει επιτέλους να μπει στο βασίλειο.

Παράθεση:
Φίλοι μου, σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας όμως τα πράγματα είναι πιο σοβαρά από όσο περίμενα. Ο λαός έχει αρχίσει να ξεχνά τις παραδώσεις και τους μεγάλους βασιλείς και ήρωες του παρελθόντως. Γι' αυτό και είναι καθήκον μου να ξεκινήσω μια νέα περιπέτεια που θα επαναφέρει το βασίλειο στην παλιά του δόξα!

Για να το γιορτάσουμε, κυρύσσω την αρχή του παλαιότερου και σημαντικότερου εορτασμού του βασιλείου! Την έναρξη της περιόδου κηνυγιού των μισητών σε όλους Gnomes!
Η Αποστολή σας
Οι τυχωδιόκτες καλούνται να ανεβάσουν ένα screenshot στο οποίο κερδίζουν μια μάχη ενάντια σε έναν Gnome χαρακτήρα στο παιχνίδι.

Το έπαθλο
Οι πρώτοι τρεις (3) που θα ανεβάσουν το screenshot, κερδίζουν ο καθένας από έναν (1) πόντο.

Απαντάτε σε αυτό το θέμα.

Καλή επιτυχία!