Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 08-06-14, 22:34
Το avatar του χρήστη saw2
saw2 Ο χρήστης saw2 δεν είναι συνδεδεμένος
Μαραθωνοδρόμος της μισής διαδρομής

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kolokotronis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας,

Σημερα ειμαι εδω για να σας ενημερωσω σχετικα με τη νεα μου ιδεα.

Ειναι κατι σχετικα ευκολο και θα φερει μια καινουργια τροπη στο παιχνιδι.

Η προταση μου ειναι η εξης:

Οι φατριες δεν κανουν επιθεσεις μεταξυ τους;

Ε, λοιπον μια ωραια ιδεα για να δειξεις στον αλλο οτι εσυ "κυριαρχεις", αλλωστε αυτος ειναι και ο σκοπος του παιχνιδιου, ειναι η εκστρατεια.

Ειναι ακριβως οπως η επιθεση της φατριας απλα εδω αμα νικησει η επιτηθεμενη φατρια καταλαμβανει την αμυνομενη.

Λοιπον επειδη θα υποθουν πολλες λεπτομεριες οποιος πιστευει οτι μεχρι τωρα ειναι βαρετο μπορει να φυγει.

Ξεκινοντας με τις λεπτομεριες θελω να πω οτι στο "hall of fame" διπλα στο ονομα της φατριας να γραφει σε παρενθεση το εξης "κατεκτημενη απο ταδε" (το "ταδε" ειναι το ονομα της φατριας).

Επισης το ονομα της φατριας η θεση της και η δοξα της να ειναι με κοκκινο χρωμα αμα ειναι κατεκτημενη.

Ο χρονος που θα μπορουν να ετοιμαζονται οι επιτηθεμενοι και οι αμυνομενοι να ειναι 48 ωρες καθοτι ειναι ενα πολυ σοβαρο ζητημα η κατακτηση μιας φατριας.

Η εκστρατεια να ειναι εντολη διπλα στην αμυνα.

Επιπλεον ολοι θα θελουν να κατακτησουν ολες τισ φατριες που υπαρχουν.

Αν καποια φατρια εχει κατακτησει αλλη/αλλες φατρια/φατριες και κατακτηθει τοτε οι αλλες φατριες κατακτονται επισης απο την αλλη φατρια.

Επιπροσθετως να υπαρχει και μια αλλη εντολη διπλα που να αφηνει καποια κατεκτημενη φατρια και να μην ειναι πλεον κατεκτημενη.

Να μπορει να κατακτησει καθε φατρια μια αλλη με μια διαφορα μεχρι και 5000 δοξα, ή καπου κει, ειτε περισσοτερη ειτε λιγοτερη.

Τελος καθε κατακτηση να μπορει να γινει αναμεσα σε 72, ή καπου κει, ωρες και να μπορει να τις ενεργοποιησει μονο ο αρχηγος και ο στρατηγος (ο στρατηγος ειναι μια αλλη ιδεα που θεωρησα ωραια και την μοιραστηκα μαζι σας με το ονομα "αξιωματα φατριας").

Εαν τυχον βρειτε προβλητα που μπορει να προκυψουν με την ιδεα μου και δεν τα εχω λαβει υποψη παρακαλω ενημερωστε με και θα σας βρω μια λυση.

Κατι τελευταιο για να κλισω.
Βλεπω συνεχεια καποιου να προτεινουν και αλλου να λενε οτι ειναι δυσκολο και μετα το αποκλειουν.Παιδια μην ειστε αρνητικοι ας συζητηθει το θεμα πρωτα με την εταιρεια και αμ πει οχι τοτε οκ.
Ε, και...Κατακτήθηκε μετα;;