Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Παλιά 12-01-17, 11:42
killeras16 Ο χρήστης killeras16 δεν είναι συνδεδεμένος
Αρχάριος

Smile Ποιος ενδιαφέρεται?

Άλλαξα κόσμο και πήγα από τον 2 στον 3.Ψάχνω φατρία,είμαι 11 level και με λένε SuperBuu.Ειμαι ενεργός παίχτης και θα δωρίζω αρκέτο χρυσάφι στην φατρία.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-17, 17:24
Το avatar του χρήστη Bruenor Battlehammer
Bruenor Battlehammer Ο χρήστης Bruenor Battlehammer δεν είναι συνδεδεμένος
Προχωρημένο μέλος

Περιοχή: Mithral Hall
Προεπιλογή

Άλλαξε ο Μανωλιός, κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς...

Όπως είπα και σε προηγούμενη απάντησή μου, οι ελληνικοί servers είναι τελματωμένοι! Πόσο μάλλον οι πιο παλιοί! Αν είχες μεγάλου επιπέδου χαρακτήρα κάποια πιθανότητα μπορεί να είχες.

Και ξαναλέω!!!

Αν θέλεις να έχει εξέλιξη ο χαρακτήρας σου (κοινώς να παίξεις) δοκίμασε σε κάποιο καινούριο διεθνή μπας και πετύχεις καμία ελληνική φατρία.

Ελπίζω αυτή τη φορά να έγινα αντιληπτός!
Παλιά 12-01-17, 20:06
Αρχάριος

Προεπιλογή Re file

Prota prota euxaristw gia thn plhroforia.Alla ego thelw na paizw se elliniko kosmo.Omos re file ego 4axnw fatria kai esi se oti kai an anebasw apantas apo katw kai eisai ektos 8ematos se sxesi me auto pou rwtaw.An pare3igi8ikes signomi an den pare3igi8ikes,se parakalw thn epomenh fora poy tha gra4o kati frontise na mou doseis kapoia plhroforia se auto pou rwtaw.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-17, 20:33
Προχωρημένο μέλος

Προεπιλογή

Προφανώς δεν έχεις καταλάβει τι σου λέω και γιατί!
Οι ελληνικοί κόσμοι είναι πολύ προχωρημένοι γιατί είναι παλιοί!
Οπότε ένας νέος χαρακτήρας δεν έχει ελπίδες να βρει φατρία και να ξεκινήσει να παίζει.
Όλοι οι εναπομείναντες ενεργοί παίκτες κινούνται γύρω στο 300ο επίπεδο που σημαίνει πως και οι μάχες φατριών και τα μπουντρούμια χρειάζονται τέτοιου επιπέδου παίκτες.
Καταλαβαίνεις λοιπόν πως ο 11ου επιπέδου (δηλαδή μερικών ημερών) χαρακτήρας δεν έχει καμία ελπίδα να μπει σε μια τέτοια φατρία γιατί πολύ απλά δε μπορεί να προσφέρει με κανένα τρόπο. Ούτε σε μάχες, ούτε σε μπουντρούμια, ούτε δίνοντας χρυσό (αν υποθέσουμε πως όσα βγάζεις εσύ σε ένα μήνα, τα βγάζει ο 300αρης σε μια 3λεπτη αποστολή).
Και επειδή νέος ελληνικός κόσμος δεν παίζει να ανοίξει, απλά σε συμβουλεύω να ψάξεις σε διεθνείς που ανοίγουν κάθε τρεις και λίγο και μπαίνουν και Έλληνες.
Όχι δεν παρεξηγήθηκα, δεν είχα λόγο για κάτι τέτοιο. Απλά προσπαθώ να σε συμβουλέψω. Τώρα το τι θα κάνεις είναι δική σου επιλογή.
Παλιά 12-01-17, 21:17
XamposGR Ο χρήστης XamposGR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned

Περιοχή: Στο Gallifrey.
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην XamposGR Send a message via Skype™ to XamposGR
Προεπιλογή

killeras16,αν είσαι πρόθυμος να ξεκινήσεις στον 1ο παγκόσμιο διακομιστή τότε μπορώ να σε βάλω στην δικιά μου φατριά,αλλά να ξέρεις ΔΕΝ είναι αναβαθμισμένη στο μέγιστο.Προσπαθώ μεν να την αναβαθμίσω,αλλά είμαι μόνος μου...πλέον.Χρυσάφια δεν χρειάζετε να δίνεις,το ταμείο κάθε μέρα το γεμίζω εγώ.Μανιτάρια αν και χρειάζοντε για την αναβάθμιση της φατριάς,δεν είσαι υποχρεωμένος να δίνεις.Εδώ που τα λέμε δεν χρειάζετε να δίνεις,κράτησέ τα και ξόδευε τα μανιτάρια ώπος νομίζεις εσύ καλήτερα.Μπορείς να μείνεις για όσο νομίζεις περισσότερο εσύ στην φατριά και αν δεν γουστάρεις πλέον τα μπόνους της φατριάς μου είσαι ελεύθερος να πας σε άλλη.Αυτά τα λίγα από μένα και συγνώμη για την πολυλογία μου.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-17, 23:36
Αρχάριος

Προεπιλογή

XamposGR θα δημιουργήσω έναν νέο χαρακτήρα στον 1ο παγκόσμιο και θα τον ανεβάσω αρκετά και επίσης ενδιαφέρομαι να μπω στην φατρία σου και ας είμαστε μόνοι μας.Θα τον δημιουργήσω τώρα το όνομά μου θα είναι SuperBuu8 ή κάλεσέ με ή γράψε το όνομά σου για να σου στείλω μήνυμα.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-17, 23:38
Αρχάριος

Προεπιλογή

Bruenor Battlehammer μετά από αυτή σου την απάντηση αποφάσισα να αλλάξω κόσμο γιατί μάλλον έχεις δίκιο.
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-17, 23:40
Αρχάριος

Προεπιλογή

Δημιγουργώ τον χαρακτήρα
Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-01-17, 01:54
Προχωρημένο μέλος

Exclamation

Χαίρομαι που κατάλαβες επιτέλους τι θέλω να σου πω.
Όσον αφορά στο w1, και αυτός προχωρημένος server είναι, οπότε δε θα το χαρείς το παιχνίδι. Άσε που οι Έλληνες είναι λίγοι πλέον εκεί. Γι αυτό είπα για w14 ή πιο καινούριο...

Επίσης σημαντικό!!!

Μην ποστάρεις απανωτά!Απαγορεύεται!!!
Αν θέλεις να προσθέσεις κάτι σε αυτά που έχεις γράψει,πάτα απλά το κουμπί Edit!!!

Τα θέματα του φόρουμ δε λειτουργούν όπως το τσατ, που γράφεις ότι θέλεις ανά πάσα στιγμή! Γι'αυτό το σκοπό υπάρχει το τσατ του φόρουμ!
Μια και είσαι νέος στο παιχνίδι, φρόντισε να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ και φυσικά να τους τηρείς!
mojo jojo (13-01-17), mxkrtg (18-01-17), nickmour70 (13-01-17)
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές